Bir damla su, göklerde ve yerlerde gezinir de, nehirlerden çağlayarak denizlere erişir. Bizim de sonsuzluğa hazırlanan kalbimizi böylesine engin bir başarı yolculuğu bekliyor. Hayatımıza yüce Yaradanın izniyle kurabileceğimiz huzur ve başarı sofrası, önümüzdeki ufuktadır. Yüce Yaradan suyu, unu, şekeri aklımıza ve kalbimize yüklemiş; başarı helvamızı da azmimize bırakmıştır.

Hatırlarsak, bu paha biçilmez hayat emanetini yıllar önce doğduğumuz gün omuzlamıştık. Azimle ve istikrarlı çalışanlar başlarını alıp gittiler. Biz de hayatımızı ulaştığımız mevcut yerden çok daha öteye taşıyabiliriz. Karanlığı ışığımızla, karamsarlığı ümidimizle, korkuyu güvenimizle yenebiliriz.

Düşün ve Başar on dev adımda rehberimiz olsun: Büyük düşünelim, -hedefler- ve hedeflerimize ulaşma yöntemlerimiz olsun. -Şiddetli istek ve cesaret geliştirelim. Hemen yapmaya -ve şimdiki işimize odaklanmaya alışalım. -Mazeretlerden sıyrılıp, -eserimizi tamamlayıncaya kadar direnelim.

Düşün ve Başarı okuyanlar şöyle yazdılar: -Hayatımdaki en köklü değişimi yaşadım. -Kendime güvenim arttı, hayattan daha fazla zevk alıyorum. -Kendimi uzaya fırlatılmak için hazırlanan bir füze gibi hissettim. -Hayatımda en kısa sürede bitirdiğim ilk kitap. -Sorunlarımı yenebileceğime başka kimse beni inandıramamıştı.
Stok Kodu
9786055011109
Boyut
145-210
Sayfa Sayısı
252
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2014-02
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat