Prostat KitabıProstat Kanseri, Prostat İltihabı ve Bph'nin Üstesinden Gelmek İçin Tam Rehber

%15
Prostat Kitabı %15 indirimli Peter T. Scardino
"Peter Scardino ülkenin en iyi prostat cerrahıdır. Sadece mükemmel bir usta değil, aynı zamanda gerçek bir hümanisttir. Kanserimi mucizevi tedavisiyle iyileştirdiği için sonsuza kadar ona minnettarım. Bu kitabı okuyun!"
- Cornel West, Princeton University-
"Dr Peter Scardino'nun Prostat Kitabı benim bildiğim prostat beziyle ilgili en iyi, en güncel, en güvenilir kaynaktır. Prostat insan beneninde en fazla şaşırtıcı ve yanlış anlaşılan organdır. Birçok erkek bugün ya da yarın prostat kanserinden prostat büyümesine kadar birçok prostat problemleri yaşayacaktır. Bu kitap sadece prostat hastalarınca değil, bu hastalığa yakalanmamak isteyenlerce de okunmalıdır."
- Dr Dean Edell, "Ye, İç ve Mutlu Ol" kitabının yazarı-
"Kolay okunan, anlaşılır metinler prostat hastalıklarındaki güçlüklerde hastalara yol gösteriyor; hastalara ve yakınlarına bu özel problemle nasıl mücadele edileceğinin açık bir rehberini veriyor."
- Lazard Freres & Co şirketinin yöneticisi ve "Vernon Can Read" kitabının yazarı-
"Belki de dünyanın en önemli uzmanı bu esarengiz bezin çevresindeki gizemi kaldırıyor ve prostat hastalıklarının tanı ve tedavisinde anlaşılması kolay, titiz, her yönüyle araştırılarak elde edilen bilgiler sağlıyor. Ayrıca doktorlara hatta konunun uzmanlarına bile neredeyse hekimin karşılaşacağı her tür durumla ilgili iyi çiziilmiş bir harita sunuyor. Rahiplerden konunun uzmanlarına kadar herkes için tam bir eğitim. Dr. Scardino'dan herkese verimli, cömert bir armağan."
- Gerry Spence, Hukuk Danışmanı ve New York Times'ın çok satan yazarı-
"Dr. Peter Scardino'nun Prostat Kitabı en iyisi! Vazgeçilmez bir yardımcı. Bu alandaki en öenmli uzmandan ve olağanüstü bir doktordan çok net, tam ve anlaması kolay tavsiyeler."
- Mandy Patinkin-
Stok Kodu
9789758857258
Boyut
150-220
Sayfa Sayısı
448
Basım Yeri
İstanbul
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat