Korsan Okulu 1Yılan Adasının Laneti

%15
Korsan Okulu 1 %15 indirimli Brian James
Korsan olmaya çalışan bir grup kafadarı anlatan Korsan Okulu Serisi 2. 3. 4. sınıflar, +8 yaş üzeri çocuklar için yazılmış her biri birbirinden heyecanlı, komik ve neşeli 7 kitaplık bir macera serisidir. Yayınlandığı ülkelerde çocuk kitapları kategorisinde üst sıralarda yer almaktadır.

HEY HO HO HO Sizler de korsan gemisi ile engin denizlere açılmak ister misiniz?

Pete ve arkadaşlarının Deniz Faresi isimli gemide eğitim aldıkları Korsan Okulu'na hepiniz hoş geldiniz. Buradaki çocukların en büyük dileği, gerçek birer korsan olmaktı. Ama küçük bir sorun vardır. Katı yürekli, ikinci kaptan Çürük Diş, onların en büyük korkusudur

Kitapların her biri Psikolojik Danışman tarafından incelenmiştir.

Bu 7 maceralık Korsan Okulu serisiyle yazar Brian James'in hayal dünyasında yarattığı kurguya hayran kalacaksınız.

Macera 1- YILAN ADASININ LANETİ: Deniz Faresi Gemisi hazine bulmak için Yılan Adasına doğru yaklaşırken korsan çocuk Petein çok güzel bir planı vardır. Büyüklerden önce hazineyi bularak, ne kadar iyi korsan çocuklar olduklarını kanıtlamaları gerekiyordu.

Fakat her şeyden önce hazineyi koruyan yılanı geçmeleri gerekiyordu. Bu sıradan bir yılan değildi. Gözlerinin içine bakan herkesi lanetleyen dev bir yılandı. Bakalım korsan kafadarlar bu yılandan kurtulabilecekler mi?
Stok Kodu
9786055993382
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
72
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2012-03
Çeviren
Burak Tugan
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat