Sağlıklı YaşamakSağlıklı ve Uzun Yaşamın Sırları

%25
Sağlıklı Yaşamak %25 indirimli Mithat Yılmaztürk
SAĞLIKLI YAŞAMAK
120 yıl Sağlıklı bir şekilde yaşamak hayal değil. Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mithat Yılmaztürk bu kitabıyla size Sağlık ve Uzun Yaşmanın Sırlarını veriyor.
"Kimi insanlar genç görünümlü, bedensel ve zihinsel olarak çok daha genç insanlar kadar aktif ve güçlüdür. Çünkü bu insanlar yaşlanma olayını yavaşlatmayı bilmiştir.
Uzun, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam istiyorsanız yapacağınız birçok şey var. Elinizdeki kitapta sağlıklı yaşamak için bilimsel olarak kanıtlanmış bilgiler kolay anlaşılır bir dille aktarılmıştır. Kitap 7'den 70'e herkesin elinin altında bulunması gereken 'bireysel sağlık için temel kitap' olarak tasarlandı. Ayrıca, yaşam kalitesini daha gençken yükseltmek isteyenler için de bir başvuru kitabıdır. Kitaptaki 18 konunun, ileri yaşlara kadar genç, sağlıklı kalıp aktif olmak isteyenler için ekmek-su kadar gerekli olduğu kanısındayım."
-Prof. Dr. Mithat Yılmaztürk


"Amacınız 100 yaşında kitap okumak, dans etmek, hayattan keyif almaksa... Doğru adrestesiniz.
Prof. Dr. Mithat Yılmaztürk meslektaşlarının aksine, her zamanki mütevazılığıyla,
'Daha Sağlıklı ve Daha Uzun Yaşam'ın sırlarını veriyor.
İnanın, o bu işi iyi biliyor!"
-Balçiçek Pamir


"Bedenimiz bize emanettir. Biz bu emanet süresini 70-80 yıl filan sanıyoruz. Oysa Prof. Yılmaztürk kitabında bu sürenin 120 yıl kadar olduğunu söylüyor. Ne kadar yaşarsak yaşayalım, önemli olan bu süreyi sağlıklı yaşamaktır. Bir başka deyişle, aslında ömrümüzün süresi, sağlıklı yaşadığımız yılların süresi kadardır. Yılmaztürk'ün kitabını okursanız, sağlıklı yıllarınıza artık bir vade biçebilirsiniz. Bu sizin elinizde..."
-Ali Kırca
Stok Kodu
9786055943103
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
240
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-04
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat