Beyninizi KamçılayınNasıl Daha Yaratıcı Olursunuz

%15
Beyninizi Kamçılayın %15 indirimli Roger Von Oech
Çeyrek yüzyıldır iş adamları, eğitimciler, ressamlar, bilim adamları, liderler ve birçokları için önemli bir başvuru kaynağı olan ve milyonlarca insanı yaratıcılığa teşvik eden bu kitap 27 ülkede yayınlandı ve dünyanın dört bir yanında çeşitli seminerlerde kullanıldı.
Kışkırtıcı bilmeceler, anekdotlar, alıştırmalar, metaforlar, karikatürler, sorular, hikayeler ve ipuçlarıyla bu kitap yaratıcılığınızı engelleyen tüm zihinsel kilitlerinizi açmayı hedefliyor.
¨ En önemli on zihinsel kilidi kavrayarak gerçek potansiyelinizi nasıl ortaya çıkaracağınızı
¨ Yaratıcılık sürecindeki dört rolü Kâşif, Sanatçı, Yargıç ve Savaşçı kullanarak nasıl yeni fikirler üreteceğinizi ve bunları ne şekilde uygulayacağınızı
¨ Zorluklardan ve engellerden nasıl faydalanacağınızı ve ikinci doğru cevabı bulmak için neden aptalı oynamanız gerektiğini
... ve çok, çok daha fazlasını bu kitaptan öğreneceksiniz!
Roger von Oech dünyanın çeşitli yerlerinden milyonlarca insanın yaratıcılığını geliştirmesini sağlayan ünlü bir konuşmacı-yazardır. Başlıca müşterileri arasında IBM, Apple, Ford, American Express, Disney, Coca-Cola, NASA ve Sony bulunmaktadır. Stanford Üniversitesinde Fikirler Tarihi üzerine doktora yapmış olan yazar, eşiyle beraber Palo Alto, Kaliforniya yakınlarında yaşamaktadır.
Stok Kodu
9786054188208
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
280
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2009-09
Çeviren
Engin Kaardeniz
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2.hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat