KPDSDeneme Sınavları

%15
Deneme Sınavları %15 indirimli Yafes Can
Bu kitap dil yeterliliğini ölçmek amacıyla yapılan KPDSye İngilizceden hazırlananlar ve kendi alanlarında akademik çalışmalarda bulunan akademisyenlere katkı sağlamak için yazılmıştır. Son yıllarda yapılan KPDSdeki sorular göz önünde bulundurularak bu kitapta birçok soru tipine yer verilmiştir. Bu bağlamda kitaptaki soruların dil, sözcük ve gramer yapısı zenginleştirilerek sadece KPDS İngilizce sınavına değil, TOEFL, LYS, ÜDS ve diğer dil sınavlarına hazırlananlar için de faydalı olması amaçlanmıştır. Bu kitabın, hem sorulardaki farklı konularıyla hem de dil yapısındaki zenginliğiyle İngilizce sınavlarına girecek olan tüm öğrenciler için yeterli bir kaynak olacağı kanısındayım.


KPDS DENEME SINAVLARI on deneme sınavı içermektedir. Bu deneme sınavlarında okuduğunu anlama sorularının KPDS ile örtüşecek düzeyde hazırlanmasına özen gösterilirken gramer sorularının da mümkün olduğunca çok dilsel özelliği ölçmesi ve sözcük dağarcığı açısından geniş bir yelpazede olması için titizlikle çalışıldı. Kitapta yer alan on özgün denemeyle politika, ekonomi, tarih, teknoloji, coğrafya gibi hayatın farklı alanlarını içeren sorular hazırlanarak hayata dair tüm unsurların işlenmesi amaçlanmıştır. Ayrıca her bir deneme ayrıntılı çözümleriyle birlikte verilerek bunların doğrudan bir öğretim aracı olmaları amaçlanmıştır. Hedeflere ulaşmada en üst seviyeyi yakalayabilmek için görüşlerine başvurduğum İngilizce öğretmenlerinin eleştirileri alınmış ve bu doğrultuda kitaba son şekli verilmiştir.
Gerçek amacının İngilizce sınavlarındaki başarıyı artırmak olan bu eserin sizlere büyük destek olacağı ümidiyle bu sınavlara girecek herkese başarılar dilerim.
Stok Kodu
9786054460021
Boyut
165-245
Sayfa Sayısı
410
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2011-03
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat