Son Nokta KrallığıAhenklerin Kraliçesi

%15
Son Nokta Krallığı %15 indirimli Selçuk Jude Sam
Tarihin en gizli sayfaları bir bir açılacak... Dünyanın en gizemli, en muazzam kuruluşu THE: SON NOKTA'nın tarihi antik çağlara kadar dayanmaktadır ama resmen kurulması 1900lü yıllarda olur. Amacı mutlak olarak barışı sağlamak ve doğruyu bulmak olan kuruluş tüm ulusların en büyük gizli iradelerince ortak olarak kurulur.THE'da her türlü görüşten bilim adamı vardır...Kısa zamanda mükemmel bir yapı oluşturulur ve "Mükemmel Çiftler" isimli bir teoriyle işe başlanır. Herkesin beyin dalgaları üstün bir teknolojijle taranır ve en üstün olan çocuklar daha doğmadan tespit edilir.
Arjantinde 1982'de doğan bir kız, daha doğmadan herkesi heyecana boğar: Bilindik hiç bir şeye benzemeyen güçlü bir frekans yayılmaktadır ondan.Gerçektenden de doğan kız harikulade özelliklere sahiptir. Onu görenler büyük bir hayrete kapılırlar: Eşşiz bir güzelliği vardır bu kızın.
Arjantinden Türkiye'ye, Türkiye'den ABD'ye ve oradan da dünyanın en esrarengiz adasına kadar uzanan gizemler ve maceralarla dolu bir yolculuk. Topkapı'nın içindeki gizem, Turgut Özal ve Ahenklerin Kraliçesi, ABD'nin bir numaralı gizli gücü ve Cincinnati, Çinde esrarengiz bir pusu ve inanılmaz bir savaş... İkiyüz süper dahi çocuk, hepsi de farklı uluslardan... Bugüne kadar duyulmamış gizemler ve olaylar... Aşka dair inanılmaz bir yolculuk. Sıradışı bir aşk, sıradışı bir macera... Lisa Türkiye'ye adımını atar atmaz artık bir daha bir kapı kapanmamak üzere açık kalacak... Yıllardır saklanan her gerçek ortaya çıkacak.
Stok Kodu
9786053911418
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
445
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2010-07
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat