e-kitap Yardım

Web sitemizden Türkçe, İngilizce, İtalyanca,Almanca, Fransızca, İspanyolca ve diğer dilerde e-kitap satın alabilirsiniz. Aşağıda e-kitap ile ilgili bilmeniz gereken bir kaç temel bilgi yer almaktadır. Sitemizden satın aldığınız kitapları indirmekte herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bize destek@nineva.com.tr veya +90 212 609 72 11 veya +90 532 293 57 00 (cep telefonu) numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

1. Sitemizden e-kitap satın almak için öncelikle ÜYE olmanız gerekmektedir. Bunun nedeni oluşturduğunuz hesabınızda satın aldığınız kitabın bağlantısı (link) durmaya devam edecek ve siz istediğiniz takdirde kitabı takrardan websitemizden indirebileceksiniz.

2. Bir e-kitap satın aldığınızda bu kitabın daha sonra iadesi (e-kitabın kusurlu olduğu durum hariç) mümkün değildir. Bu nedenle satın alma adımlarını takip ederken lütfen hangi kitabı satın aldığınıza her adımda dikkatle takip ediniz.

3. Sitemizde e-kitaplar Türkçe, İngilizce, İtalyanca, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Çince vb. dillerde mevcuttur. Detaylı Arama'dan (http://www.nineva.com.tr/index.php?p=Products&search_form=1) Dil altbaşlığını kullanarak dile göre kitap arayabilirsiniz.

4. e-kitapları bilgisayarınızda Adobe Digital Editions (http://www.adobe.com/tr/products/digital-editions/download.html) ı indirerek açabilirsiniz. Bir Adobe ID'niz (http://www.adobe.com/content/apex/en/home/reg/reg1.html) varsa e-kitap okuyucunuzu (Kobo vb.) yetkilendirerek satın aldığınız kitabı okuyabilirsiniz.

İyi okumalar dileriz.

Kapat