Onu gördüğünüzde, eliniz ayağınıza dolaşıyor, ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Onu ilgilendiren her şeyi siz de merak edip öğrenmek mi istiyorsunuz? Mektup yazıyor, ama ona bir türlü mektubunuzu veremiyor musunuz?.. Hımmm, durumunuz ciddi. Siz düpedüz aşık olmuşsunuz!
Üzülmeyin, yalnız değilsiniz. Onu gördüğünüzde kalbiniz pırpırlanırken, istemediğiniz şeyler başınıza geldiğinde üzülüp ağlarken, olaylar hiç beklemediğiniz bir anda değiştiğinde sevinçten havalara uçarken de yalnız değilsiniz. Bu ilk aşk öyküsünü okurken, heyecan, sevinç, mutluluk, utangaçlık, hayal kırıklığı, pişmanlık ve kıskançlık duyguları size arkadaşlık edecek...

Nilay Yılmaz, Eskişehirde doğdu. Anadolu Üniversitesi İngiliz Dili ve Öğretimi Bölümünü bitirdi. İngilizce öğretmeni olarak çalıştı. Şu anda İstanbul Bilgi Üniversitesi Türk Dili Biriminde öğretim görevlisi olarak çalışıyor. 2003ten beri Cumhuriyet Kitapta Sihirli Değnek sayfasını hazırlıyor. Meraklı: Bir Somon Balığının Serüvenleri ve İstemiyorum İşte adlı iki çocuk kitabı yayımlandı.
Stok Kodu
9789753482431
Boyut
135-195
Sayfa Sayısı
48
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2011-05
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat