Anne-babalar, Eğitimciler ve Gençler İçinOkumayı Sevdirme Yolları

%15
Okumayı Sevdirme Yolları %15 indirimli Ahmet Maraşlı
Okumak bir eşiktir, adam olmak ise bir yol.
Eşiği geçecek ve yürüyeceğiz; bu bizim mahkûmiyetimizdir, mecburiyetimizdir, imtiyazımız, bahtımız ve şansımızdır. Nereye doğru nasıl yürüyeceğimizi biz tayin edeceğiz. Sırf okumuş veya okuyor olmakla istikametimizi en doğru tarzda tayin etmek mazhariyetine erişemeyiz. Doğru tevcih etmeyi bilmeyenlere pusula yol göstermez. Eşiğin ötesi cennet, cennetten muradınız ne ise o.

Elinizdeki çalışma, size ve sevdiklerinize o eşiği nasıl güle oynaya geçebileceğinizi gösteren bir kitap muhibbinin eseri; okumakla başı hiç hoş olmayanların bile içinde, eşiği geçmek için kendine uygun görünen bir yol bulabileceği bir kitap. Bugünlerde sayısı hızla artan ve insanı düpedüz kariyerist olmaya yönelten başarı kitaplarından bir yenisi değil.
O size en çetrefil, en uzun ama en leziz yolu tarif ediyor.

Ve eşiğin ötesi cennet!
-Ahmet Turan Alkan

Bu kitabı özellikle öğretmenlerin, yöneticilerin, her türlü meslek sahibinin, kısacası her anne-babanın ve gencin okuması şart.

Kitap okumayla ilgili akla gelen hemen hemen, her sorunun cevabını bulacağınız bu güzel kitabı hazırlayan dostum Ahmet Maraşlı'yı hararetle tebrik ediyor, böyle nitelikli bir kitabı kültür dünyamıza kazandırdığı için teşekkür ediyorum. Eline, emeğine sağlık...

-Psikiyatrist Doç. Dr. Sefa Saygılı
Stok Kodu
9799758364991
Boyut
135-210
Sayfa Sayısı
245
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2008-03
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat