Zihinsel ve psikolojik olarak sağlıklı bir çocuk yetiştirmek isteyen anne ve babanın en önemli görevi çocuğuyla ilgilenmek ilgilenirken eğitmek eğitirken sevgiye dayalı bir iletişim kurmak çocuğuna özgüven ve merak duygusu aşılamak ve çocuğunun hayal gücünü geliştirmesine yardımcı olmaktır.
Her çocuğun ilgi alanı farklıdır kimi çocuk bazı etkinlikleri yapmada istekli olurken kimi çocuk da isteksiz ve ilgisiz kalır. Ama biz ebeveyn olarak çocuğun ilgisiz olduğu etkinliklerde merak duygusunu arttırır çocuğun zeka türüne göre onun ilgisini çekecek sözcükler şarkılar hikayeler ve hareketler vb. gibi birçok alternatiflerden yararlanırsak çocuğumuzun yavaş yavaş ilgisinin olmadığı alana yöneldiğini ve o alanda kendini geliştirmeye başladığını fark edebiliriz.
Bu kitapta çocuğunuzun zihinsel gelişimini destekleyici yeteneklerini geliştirici hafızasını ve dikkatini arttırıcı etkinlikler değerli anne ve babalarımıza sunulmaktadır. Çok geç dememek siz anne babaların elinde. Nice keşfedilmeyi bekleyen cevherler ortaya çıkarmaya ve bu cevherleri işlemeye var mısınız Cevabınız evet ise o zaman doğru kitabı seçtiniz.
Stok Kodu
9786055545871
Boyut
145-225
Sayfa Sayısı
110
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2014-01
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat