Şeytan Marka Giyer (Cep boy)

%15
Şeytan Marka Giyer (Cep boy) %15 indirimli Lauren Weisberger
Taşrada büyüyen ve hoş bir kız olan Andrea Sachs, Browndan mezun olur olmaz her genç kızın hayalinde yaşattığı bir iş bulur: Moda dünyasında en çok saygı gören ve en çok nefret edilen kadının -Miranda Priestly- asistanlığı.
Şeytan Marka Giyer, bir zamanlar Vogue dergsinin ünlü Genel Yayın Yönetmeni Anna Wintourun asistanı olan Lauren Weisbergerin kaleme aldığı eğlenceli bir roman. Lauren, kahramanı Andrea Sachs aracılığıyla, şöhreti dillere destan bir genel yayın yönetmeninin asistanlığını yapmanın nelere mal olduğunu eğlenceli bir kurgu ile anlatıyor.
Runway derisinin Genel Yayın Yönetmeni Miranda Priestlyin asistanlığını yapmaya başlayan Andrea, bir anda kendini Prada, Armani, Versace dünyasında bulur. Çevresinde yaşamlarının tek amacı marka giyip kendileri ile ilgilenmek olan genç, güzel kadın ve erkekler vardır. Weisberger, romanında moda dergilerinde çalışanların yüzeysel dünyalarını gözler önüne serdiği gibi yönetim kadrolarındaki çalışma şekillerini de okurla paylaşıyor.
Andreanın dramı
Üniversiteden yeni mezun olanlar bir işe en alt basamaktan başlayarak yükseleceklerini bilirler. Ama hiçbiri patronlarının kuru temizlemeciden giysilerini alacaklarını, sabah sıcak sütlü kahvesini ayağına götüreceklerini, en son Harry Potter kitabının henüz satışa sunulmadan önce bir kopyasını patronunun eline ulaştırmak zorunda kalacaklarını, çocukları için dadı adayları ile görüşeceklerini akıllarının ucundan bile geçirmezler.
Gülmece unsurlarıyla örülmüş Şeytan Marka Giyer komik, iğneleyici bir dedikodu romanı.
Stok Kodu
9789752112391
Boyut
115-175
Sayfa Sayısı
528
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2010-07
Çeviren
Pınar Öcal
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat