İÇERİK TANITIM
TÜM DÜNYADA SATIŞ REKORLARI KIRAN ERKEKLER MARSTAN KADINLAR VENÜSTEN KİTABININ YAZARI
JOHN GRAYDEN YENİ BİR KİTAP DAHA! VENÜS ATEŞLİ MARS BUZ GİBİ 10 EKİMDEN İTİBAREN TÜM KİTAPÇILARDA!
Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten kitabını yazarken hedefim aralarındaki farklılıkları anlamalarında erkek ve kadınlara yardımcı olmaktı. O kitapta ve ardından gelen diğer kitaplarımda, çiftlere farklılıklarını kabul etmeyi öğrettim. Yakın tarihli ve heyecan verici bazı bilimsel keşifler, iki cins arasındaki farklılıkların ve birbirleriyle ilişkilerinin biyokimyasallara dayandığını ve her şeyin hormonlarımız aracılığıyla açıklanabileceğini kanıtladı!
Bu kitapta ise sizlere kendiniz ve eşiniz için kendini iyi hissetme hormonlarının kesintisiz kaynağına ulaşmak için gerekli olan bilgileri ve basit ipuçlarını vereceğim. Stres hormonlarının sağlığımızı nasıl etkilediğini ve özellikle birbirimizle geçinmemizi nasıl karmaşıklaştırdığını öğreteceğim. Yolculuk sırasında iyi beslenmenin, dengeli kan şekerinin, iyi uykunun ve bazı yeni besin takviyelerini kullanmanın stresli bir günde tükettiğiniz hormonların yeniden üretilmesine nasıl yardımcı olduğu konusunu konuşacağız. Bu bilgileri şimdiye dek ilişkinizde anlamsız gibi gelen durumlara uygulayınca nasıl anlam kazandığını göreceksiniz. Ve günümüz dünyasında yaşam gitgide zorlaşırken, ilişkilerinizi geliştirmek için basit ve kolay uygulanabilir yolları size tanıtabildiğim için mutluyum.
YAZAR HAKKINDA
John Gray, ilişkiler hakkında tüm zamanların en çok satan kitapların yazarıdır. Yazdığı on altı kitabın arasında ilişkiler hakkında klasikleşen Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten adlı kitap da bulunuyor. Bu kitap için USA Today Son on yılın bir numaralı en çok satan kitabı ve Son yirmi beş yılın en etkili on kitabı arasında yer alan tanımlarını kullanmıştı. Son on yedi yılda Mars Venüs kitapları elli milyondan fazla sattı ve dünyada kırk beş dile çevrildi. İletişim ve ilişkiler konusunda uluslararası tanınmış bir uzman olan John Grayin odak noktası erkeklere ve kadınlara aralarındaki farklılıkları anlamak, saygı duymak ve takdir etmek konusunda yardımcı olmaktır. John Gray eşi ve ailesiyle birlikte Kuzey Californiada yaşamaktadır.
YAZARIN ALTIN KİTAPLARDAKİ DİĞER KİTAPLARI
Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten, Mars ve Venüs Yatak Odasında, Mars ve Venüs İşyerinde, Annenizin Söyleyemediği, Babanizin Bilmediği, Erkek, Kadin ve ilişkileri, Mars Ve Venüsün Aşkları, Mars ve Venüs Flört Ediyor, Mars ve Venüs Sevgiyi Yeniden Buluyor, Erkekler Marstan Kadınlar Venüsten Çocuklar Cennetten istediklerinizi Nasıl Elde Edersiniz ve Sahip Olduklarinizi Nasil istersiniz?...
Stok Kodu
9789752117396
Boyut
135-215
Sayfa Sayısı
272
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2013-10
Çeviren
Füsun Doruker
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat