Altı üstü 140 karakter bir şeyler yazıyoruz, eğlencemize bakıyoruz derken kitabı okudum, yok balkon etkisiymiş, yok resimler aslında bize gösterildiği gibi değilmiş... Ne yapmaya çalıştınız bu kitapta anlamıyorum. Bizi sosyal medyadan mı soğutacaksınız? Benim 400 bin küsur takipçim var. Sizin takipçiniz kaç? Vay efendim göstergebilim bize şunu dermiş, bunu dermiş... Ben RT'me bakarım, kaç Fav aldım onu kovalarım.

Facebook'ta arkadaşlarımın fotoğraflarının altına "canım çok tatlı çıkmışsın" yazıyorum. Onlar da bana "çok sağol o senin tatlılığın" diye cevap yazıyorlar. Hep beraber mutluluk hormonu salgılıyoruz. Alan memnun veren memnun, siz neyi sorguluyorsunuz? Konuyu didik didik edip mevzuyu modern insanın kendini ifade etme ihtiyacına niye bağlıyorsunuz? Sizi rahatsız eden ne? Az mı like alıyorsunuz?

Bir de Y kuşağı diye bir şey çıkardınız. Biz Y kuşağıymışız. Kim verdi size bu hakkı? Her şeyden önce bizim olmadığımız ortamda bizim hakkımızda konuşmanız gıybettir. Yapmayın. Biz de kalkıp size P kuşağı desek hoşunuza gider mi?

Büyük bir hevesle elime aldığım bu kitabı maalesef gözyaşları içinde okudum. Sosyal medyanın içini dışını ortaya dökmüşsünüz. Normalde sansüre karşı bir insanım ama bu kitabın derhal toplatılması gerekiyor. Yetkilileri göreve çağırıp geliyorum.
-Beyinsiz Adam (Hakim Türkmen)-
Stok Kodu
9786051068725
Boyut
120-300
Sayfa Sayısı
215
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2014-06
Kapak Türü
Karton
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
Türkçe
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat